Senec

Viac informácií o našich aktivitách nájdete  na FB stránke Kid Genius Senec

Facebook 

Rozprávkový piknik

Srdečne vás všetkých pozývame na rodinnú akciu Rozprávkový piknik dňa 29.08.2023 v Amfiteátri Senec. Čaká vás deň nabitý zábavou a hrami pre deti a nebude chýbať ani naša škola Kid Genius Senec, od 13:00 do 17:00. Aj na tomto podujatí si budete môct vyskúšať naše aktivity s počítadlom Abakus (pre deti 5-12 rokov) a stavebnicou Numicon  (3-6 rokov) zapísať na naše kurzy od septembra.  

Prihlasovanie tu: Senec-registracia – KID GENIUS 

Zápis na šk. rok 2023/24 a Dni otvorených dverí

Opäť Vás srdečne pozývame na Zápis a Deň otvorených dverí. Príďte k nám spolu so svojimi detičkami a zoznámte sa s a počítadlom Abakus (pre deti 5-12 rokov) a stavebnicou Numicon  (3-6 rokov)

Prihlasovanie tu: Senec-registracia – KID GENIUS

Letná škola v auguste

Využite august a umožnite svojím deťom stráviť posledný letný mesiac kreatívne. Príďte si k nám vyskúšať naše programy Numicon (3-6 rokov) a Mentálna aritmetika (5-12 rokov) nezáväzne, koľko krát budete chcieť, v auguste vždy vo štvrtok od 16:00.

Prihlasovanie tu: Senec-registracia – KID GENIUS 

Slnečný festival 21.-22.7.23 Amfiteáter Senec

Príďte sa zabaviť na krásne tradičné letné podujatie, plné hier, zábavy, divadielok, knižiek a ďalších lákadiel pre malých aj väčších. Tešíme sa že opať budeme súčasťou Slnečného festivalu aj my z Kid Genius Senec. Nájdete nás v Amfiteátri Senec 22.7.popoludí. (pod to foto Slnecny festival,pripadne aj dalsie dve fotky 1a2 ak sa zmestia nejako vedla seba)

Letný denný tabor 17 – 21.Jul.2023

Pridajte sa k nám na Letný denný tábor na celý týždeň, alebo len na niektoré dni. Môžete sa tešiť na rozmanité aktivity. Prihlasovanie tu: Senec-registracia – KID GENIUS 

Letná škola

Príďte si k nám cez prázdniny vyskúšať naše programy Numicon (3-6 rokov) a Mentálna aritmetika (6-12 rokov) nezáväzne, koľko krát budete chcieť.. Prihlasovanie tu: Senec-registracia – KID GENIUS 

Letné denné tábory 17 – 21.Jul.2023 a 14 – 18.August.2023

Užite si s nami letnú zábavu na Denných táboroch v júli alebo auguste. Čaká na vás veľa rôznych aktivít, výletov, aj zábavná matematika a noví kamaráti.

Prihlasovanie tu: Senec-registracia – KID GENIUS 

Súhlasím s podmienkami používania